Poker Sites

  Kodi promovues CoinPoker

  promo code brand

  Get a USDT 1,100 bonus

  use code MAXBET
  Tested Përdorur për herë të fundit 26 minuta më parë

  Deposit USDT 1100. Get 1100. Play with 2200. Use promo code MAXBET.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit CoinPoker
  • Kodi i Bonusit të CoinPoker
  • Çfarë ndodh në Coinpoker
  • Të dielën Gjakderdhje nga hunda
  • Sfida e gjuetisë së transmetimit
  • Të mirat dhe të këqijat e CoinPoker
  • Pro
  • Kundër
  • Lojëra me para në CoinPoker
  • Turne në Poker me monedhë
  • Uebfaqja e CoinPoker dhe identifikimi
  • Aplikacioni celular i monedhës Poker
  • Tërheqjet dhe Depozitat e Pokerit të Monedhave
  • Shërbimi ndaj klientit të monedhës Poker
  • Pyetjet e shpeshta të CoinPoker

  Kodi promovues i CoinPoker është MAXBET

  Pronarët e kriptomonedhave që kënaqen duke luajtur poker kanë një platformë të mirë për të luajtur me CoinPoker. Sajti u themelua në vitin 2017 dhe është i disponueshëm për lojtarët në mbarë botën duke përfshirë SHBA-në, Kanadanë dhe më shumë.

  Lojtarët nuk do të gjejnë grupet masive të lojtarëve që gjenden në disa nga lojtarët më të mëdhenj tradicionalë të pokerit në internet, por do të gjejnë një numër të mirë lojtarësh. Ky është faqja më e madhe e kriptopokerit dhe përmban lojëra poker me aksione të ulëta deri në mesatare dhe një orar të mirë të turneut ditor dhe javor

  Kodi " MAXBET " u ofron lojtarëve një shans për të arritur deri në një ndeshje depozite 100% deri në 1,100 ₮ mbi tre depozita. Kjo është një ofertë e shkëlqyer për t'u përfshirë në aksionin e pokerit real-kripto.

  Kodi i Bonusit të CoinPoker

  Kodi promovues i Coin Poker është MAXBET . Përdoreni atë gjatë procesit të regjistrimit për të kërkuar një përputhje 100% të depozitave deri në 1,100 USDT

  undefined

  Çfarë ndodh në Coinpoker

  Ky është dyqani juaj i vetëm për informacione të përditësuara rreth asaj që ndodh në Coinpoker këtë javë. Shënojeni këtë faqe pasi përditësohet rregullisht me detajet e promovimeve aktuale, serive të turneve kryesore dhe ngjarjeve speciale .

  Kodi promovues i Coinpoker MAXBET është i disponueshëm për klientët e rinj për t'u përdorur për të marrë një ofertë ndeshjeje cash deri në 1100 USDT .

  Të dielën Gjakderdhje nga hunda


  Coinpoker ka katër turne high roller çdo të dielë në mbrëmje. Ka dy blerje të mëdha Pot Limit Omaha ( PLO ) dhe dy turne me çmim të lartë No Limit Hold'em , të quajtur Falcon, Nemesis, Eclipse dhe Tycoon . Satellites zhvillohen në secilin prej këtyre ngjarjeve të shtunën dhe të dielën, duke u mundësuar thjesht lojtarëve të vdekshëm të pokerit që të zënë një vend mes legjendave më të larta të lojës, duke përfshirë lojtarë të tillë si Tony G , Isabelle Mercier dhe Manig Loeser.

  Turne Ora ( GMT ) Blerjet Pool çmimesh të garantuara
  Eklips 18:05 1000 ₮ 100,000 ₮
  Manjati 18:05 5000 ₮ 150,000 ₮
  Skifter 19:05 1000 ₮ 150,000 ₮
  Nemesis 19:05 5000 ₮ 200,000 ₮

  Sfida e gjuetisë së transmetimit


  Një tjetër ngjarje e rregullt javore në Coinpoker është Sfida Streamer Hunt në orën 17:00 (MB) këtë të shtunë, e cila është një turne 10 ₮ blerje-in, me një transmetim të ndryshëm të Coinpoker të zgjedhur çdo javë, me një shpërblim prej 20 ₮ mbi kokën e tij ose të saj. E bukura e këtij promovimi është se transmetuesit po funksionojnë me një vonesë prej 5 minutash, kështu që nëse merrni shpërblimin e tyre, mund ta rijetoni momentin disa minuta më vonë duke shkuar te transmetimi i tyre Twitch .
  Coinpoker Streamer Hunt Challenge

  Të mirat dhe të këqijat e CoinPoker

  Ja një vështrim se çfarë të presësh nga CoinPoker.com dhe rishikimi ekskluziv CoinPoker është një udhëzues i plotë për dhomën.

  Pro


  ✅ Kodi bonus MAXBET
  ✅ Depozitat në kriptomonedhë
  ✅Pranohen lojtarë nga shumë vende
  ✅ Softuer i lehtë për t’u përdorur
  ✅ Poker kinez me fytyrë të hapur (OFC) i disponueshëm


  Kundër


  🆇 Pishinë e mirë lojtarësh, por nuk krahasohet me platforma më të mëdha
  🆇 Nuk ka ulje tradicionale

  Lojëra me para në CoinPoker

  Ndërsa mund të mos ketë aq shumë aksione me aksione të larta sa në sajte të tjera, CoinPoker ka një bazë të mirë lojtarësh të lojërave me para të gatshme që frekuentojnë faqen. Kërkoni lojëra të rregullta cash me aksione të mesme dhe të ulëta, si dhe disa promovime të këndshme dhe kthim të shkëlqyeshëm.

  Disa nga lojërat dhe veçoritë e njohura me para të CoinPoker përfshijnë:

  • Texas Hold'em
  • Poker Short Deck
  • Omaha
  • Omaha me pesë letra
  • Poker kinez me fytyrë të hapur (OFC)
  • Tabela e liderëve Lucky 33
  • Jackpot Bad Beat
  • Deri në 33% rakeback

  undefined

  Turne në Poker me monedhë

  Lojtarët e turneut do të gjejnë një orar mjaft të mirë gjatë gjithë javës, duke përfshirë ngjarjet ditore dhe javore, si dhe disa seri të rregullta turneu me garanci të mira. Ngjarjet paraqesin një gamë të gjerë blerjesh me diçka për çdo bankroll.

  Disa nga ofertat e turneut të CoinPoker përfshijnë:

  • Sfida Swordfish007 me 6000 ₮ çmime
  • Manig e hënë me Swordfish007
  • 1000 ₮ High Roller i së dielës
  • Turnetë e shpërblimeve
  • Nokautet progresive
  • Cosmic Spins
  • Crypto Series of Poker
  • Mini Crypto Series of Poker

  undefined

  Uebfaqja e CoinPoker dhe identifikimi

  Lojtarët që shkojnë në CoinPoker do të gjejnë faqen më të madhe në hapësirën e pokerit në internet të kriptomonedhave. Platforma përmban disa lojëra dhe veçori të këndshme. Kjo nuk është aspak në krahasim me
  " boys të mëdhenj" të pokerit në internet, por ende një përvojë e këndshme e lojës.

  Sajti aktualisht nuk ofron një program tipik shpërblimesh, por u ofron lojtarëve deri në 33% rakeback, sigurisht një shpërblim i mirë në vetvete.

  Karakteristikat kryesore në CoinPoker përfshijnë:

  • Platformë e plotë e bazuar në teknologjinë blockchain
  • Sistemi 100% i decentralizuar
  • Transaksione të menjëhershme dhe të sigurta përmes argumenteve USDT , ETH, BTC ose CHP
  • Kriptopoker i fokusuar në komunitet
  • Promovime të shumta me mijëra fonde fiat shpërblehen çdo muaj

  Aplikacioni celular i monedhës Poker

  Aplikacioni celular CoinPoker ofron një dizajn elegant dhe lojë të qetë. Lojtarët mund të konkurrojnë në shumë nga ngjarjet dhe lojërat me para që do të gjenin në klientin tradicional të softuerit. Aplikacioni është i disponueshëm në platformat iOS dhe Android .

  undefined

  Tërheqjet dhe Depozitat e Pokerit të Monedhave

  Siç mund të pritet, depozitimi në një sajt tërësisht kripto është paksa i ndryshëm nga një depozitë në një faqe tradicionale pokeri në internet. Megjithatë, do të gjeni një përvojë të shpejtë dhe të lehtë për të filluar veprimin. Opsionet aktuale të depozitave përfshijnë:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Tether

  Sigurohuni që të përdorni kodin PokerWired “ MAXBET ” kur bëni atë depozitim të parë.

  Shërbimi ndaj klientit të monedhës Poker

  • Biseda e drejtpërdrejtë: Shihni Telegram më poshtë
  • Email: support@ coinpoker.com
  • Telefoni: nuk disponohet
  • Telegram : https://t.me/officialcoinpoker
  • Twitter : @ CoinPoker _OFF

  Pyetjet e shpeshta CoinPoker

  Cili është kodi i bonusit CoinPoker ?

  Përdorni kodin " MAXBET " për të shënuar një përputhje 100% të depozitave deri në 1,100 ₮ për tre depozita. Kjo është një ofertë e shkëlqyer për lojtarët e rinj.

  Sa i sigurt është CoinPoker ?

  CoinPoker është 100% i decentralizuar duke përdorur një platformë të bazuar në teknologjinë blockchain me stablecoin USDT si monedhën kryesore në lojë. CoinPoker përdor sistemin Civic, një projekt i bazuar në blockchain i specializuar në verifikimin e sigurt dhe të sigurt të identitetit. Transparenca në lojë është gjithashtu e theksuar dhe CoinPoker përdor softuer të decentralizuar për përzierjen e kartave.

  Cilat lojëra dhe turne mund të luaj në CoinPoker ?

  Sajti ofron veprime të mira me aksione të ulëta deri në mes, si dhe disa opsione të mira të turneut. Ka turne të rregullta ditore dhe javore dhe seri të tilla si Crypto Series of Poker janë bërë gjithashtu të njohura me lojtarët, me seritë në rritje dhe duke ofruar vazhdimisht garanci më të mëdha.

  Ku është i disponueshëm CoinPoker ?

  Platforma pranon lojtarë nga e gjithë bota duke përfshirë SHBA-në, Kanadanë dhe Australinë.

  Last updated on 24 May 2024