Poker Sites

  Kodi promovues i Pokerit Stake

  promo code brand

  Deposit $1500 Get $3000

  with promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 37 minuta më parë

  Get the highest Stake.com poker bonus available when you register a new account with promo code NEWBONUS. Get up to $3,000 as free bets. Over 18s only. Level 3 KYC Verification required. Contact live support after deposit to claim.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Stake Poker
  • Kodi promovues i Pokerit të Kunjit është BONUS i RI
  • Kodet promovuese të kunjit
  • Si të regjistroheni në Stake.us
  • Poker në Stake.us
  • Karakteristikat e lojës së Pokerit të Kunjit
  • Opsionet e Blerjes
  • Promovimet e aksioneve
  • Mbështetja e Klientit
  • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të aksioneve

  Kodi promovues i Pokerit të Kunjit është BONUS i RI

  Gjigandi i lojërave sociale Stake.us ka shtuar një dhomë pokeri bashkëmoshatar në faqen e tyre, së bashku me lojërat ekzistuese të kazinosë sociale. Produkti është pjesë e koleksionit të tyre Stake Originals dhe është plotësisht falas për t'u luajtur, një specialitet i Stake.us. Është falas për të luajtur, që do të thotë se nuk kërkohet asnjë blerje për të filluar. Lojtarët e rinj marrin monedha Gold kur regjistrohen, të cilat përdoren për të luajtur lojëra pokeri. Por është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se nuk do të fitoni para në asnjë nga lojërat e pokerit që ofrohen duke përdorur këto monedha Gold .

  Megjithatë, ju mund të merrni një monedhë të ndryshme të quajtur Stake Cash përmes promovimeve në sajt. Disa turne dhe tabela drejtuese do të japin gjithashtu monedha Stakes si çmime shtesë. Aksionet Paratë e gatshme mund të blihen për çmime, të cilat shpesh janë monedha kripto. Ka gjithashtu lojëra pokeri në Stake.us që mund të luhen duke përdorur Stakes Cash, për t'u mundësuar lojtarëve të fitojnë më shumë para të aksioneve dhe të marrin çmime më të mëdha.

  Kodet promovuese të kunjit

  Kodi promovues më i fundit për t'u përdorur në Pokerin e Stake është NEWBONUS . Ky kod funksionon si në Stake.us ashtu edhe Stake.com (nëse po bashkoheni nga jashtë Shteteve të Bashkuara). Një gamë e plotë e kodeve të bonusit në dispozicion janë renditur më poshtë:

  Stake Bonus/Ofertë e mirëseardhjes Kod promocional
  Stake.us Poker* 25 dollarë pa depozitë NEWBONUS
  Kazino Sociale Stake.us* 25 dollarë pa depozitë NEWBONUS
  Stake.com Sportsbook (jo-SHBA)** Deri në 3000 dollarë NEWBONUS
  Kazino Stake.com (jo nga SHBA** Deri në 3000 dollarë NEWBONUS
  Shënime: *Merrni 25 para të Stake dhe 250,000 monedha Gold të disponueshme kur regjistroheni me kodin NEWBONUS në Stake.us (vetëm në Shtetet e Bashkuara). Përjashton disa shtete duke përfshirë NY, NV, ID, KY, WA. Vetëm 21+. Zbatohen termat dhe kushtet.** Kodi promocional është vetëm për lojtarët e rinj dhe funksionon globalisht në Stake.com. Duhet të jetë 18+ (19+ në Ontario). Zbatohen termat dhe kushtet. Për të kërkuar bonusin prej $3000, duhet të hapni një llogari duke përdorur kodin NEWBONUS . Bonusi i nënshtrohet kërkesave të bastit prej (Depozita+Bonus)*35x. Kërkoni bonus përmes mbështetjes live. Kërkohet niveli 3 KYC. Kodi u kontrollua për herë të fundit 24 May 2024 dhe u konfirmua se punon si në kazino sociale Stake (Stake.us) ashtu edhe Stake.com.

  Ju lutemi vini re se pokeri nuk është ende i disponueshëm në faqen globale Stake.com , por pritet të shpërndahet së shpejti.

  Si të regjistroheni në Stake.us

  1. Vizitoni Stake.us nëpërmjet kësaj lidhjeje
  2. Klikoni në butonin e regjistrimit
  3. Shtoni të dhënat tuaja në formularin e regjistrimit
  4. Fusni NEWBONUS në kutinë 'kodi'
  5. Plotësoni llogarinë tuaj

  undefined

  Poker në Stake.us

  Vetë produkti i pokerit është shumë i ri dhe nuk ka ende shumë informacione në dispozicion për gamën e plotë të lojërave të pokerit, por pritet që me kalimin e kohës të bëhet një produkt i plotë pokeri, me lojëra ring dhe turne. Ne do të përditësojmë me më shumë informacion rreth specifikave të lojës sapo informacioni të jetë i disponueshëm, por faqja ka konfirmuar tashmë disa nga veçoritë e lojës që mund të prisni t'i gjeni në Stake , us poker.

  Karakteristikat e lojës së Pokerit të Kunjit

  Karakteristikat ose mënyrat e lojës së Stake Poker përfshijnë:

  Lojëra Ring të shpejta: Varianti i shpejtë i pokerit, ku ju dërgohen menjëherë në një tryezë tjetër me kundërshtarë të rinj sapo të palosni, në vend që të prisni që dora aktuale të përfundojë.

  Turne të shpejta : Ngjashëm me lojërat e shpejta ring , por një format turneu

  Gjuetia e lepurit: Një shans për të parë letrat që do të ishin shpërndarë, nëse nuk do të kishit palosur vetëm dorën. Mund të jetë argëtuese të dini nëse do të kishit fituar apo humbur kur bëni atë hero, por gjithashtu mund të jetë zhgënjyese, prandaj ky është një opsion, pasi jo çdo lojtar dëshiron ta dijë.

  Running-It-Twice: Pasi lojtarët të jenë all-in, nëse ka ende letra për t'u shpërndarë, lojtarët mund të zgjedhin të 'run-it-twice', që do të thotë se shpërndahen dy grupe të veçanta letrash. Kutia ndahet në dysh dhe çdo grup letrash përcakton fitimin e secilës gjysmë të tenxhere.

  Bomb Pots: Lojërat që ofrojnë bomba pots shtojnë një tjetër element emocionues në lojërat e pokerit. Në mënyrë të rastësishme, disa duar do të bëhen vazo me bomba, në të cilat të gjithë lojtarët vendosin çipa shtesë në tenxhere dhe flopi shpërndahet përpara se të ndodhë ndonjë veprim.

  Turne Bounty: Në lojëra, ju fitoni shpërblime shtesë për eliminimin e kundërshtarëve

  Riblerje: Disa turne lejojnë lojtarët të vazhdojnë të luajnë turneun nëse humbasin grupin e tyre përpara se të përfundojë periudha e riblerjes, e cila zakonisht është për nivelet e para të verbër.

  Straddling: Në disa lojëra ring , me katër ose më shumë lojtarë, është e mundur të bëhet një rritje para se të shpërndahet ndonjë kartë.

  Turne Shootout : Këto janë turne që janë të strukturuara si Kupa FA. Është një garë me nokaut dhe pasi të keni mundur të gjithë lojtarët në tryezën tuaj të parë, kaloni në tabelën tjetër.

  Një dorë me fat: Këto janë lojëra ku nuk kërkohet asnjë aftësi dhe nuk bëhen baste, të gjithë lojtarët vendosen menjëherë në çdo dorë, derisa të dalë një fitues.

  Opsionet e Blerjes

  Ndërsa nuk ka një ofertë pa depozite prej 25 dollarësh parash stake dhe 250,000 për regjistrime të reja duke përdorur kodin NEWBONUS , lojtarët mund të blejnë gjithashtu monedha gold shtesë, në paketa që përfshijnë gjithashtu monedha Stake . Ato mund të blihen duke përdorur këto kriptovaluta:

  • Bitcoin
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Tether USD
  • Ripple
  • Tron
  • Bitcoin Cash

  Promovimet e aksioneve

  Ka disa promovime në vazhdim në faqen e lojërave sociale Stake , të tilla si oferta bonus ditore, çmime ditore dhe javore në para dhe tabela drejtuese me pagesa.

  Promocionet përfshijnë:

  • Bonusi i hyrjes ditor: Merrni 1 para Stake dhe 10,000 monedha Gold për t'u regjistruar çdo ditë.
  • 5,000 Daily Races SC: Tabela e drejtuesve Daily Race ka një grup çmimesh prej 5,000 SC të paguar për 100 lojtarët më të mirë në tabelën e drejtuesve çdo ditë
  • Weekly Raffle Stake.us: Çdo bast ju siguron një biletë për 2500 milion para Stake .
  • Sfidat e Kazinosë: Sfida të reja të disponueshme çdo ditë.
  • 5000 SC Ulje javore të shumëzuesit: Shorti javor me 100 lojtarë secili duke fituar 50 para Stake .

  Mbështetja e Klientit

  Kazino sociale Stake ka një ekip agjentësh në gatishmëri, të disponueshëm për të ndihmuar me çdo pyetje ose nevojë të klientit. Ata mund të arrihen përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose duke dërguar email në support@stake.us.

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues Stake

  Çfarë është Stake.us?

  Stake.us është kazinoja kryesore sociale e licencuar e Shteteve të Bashkuara dhe shtëpia e një game të gjerë lojërash, duke përfshirë pokerin.

  A ka një bonus mirëseardhjeje në Stake.us?

  Po, ka një bast prej 25 dollarësh pa depozitë kur bashkoheni. Përdorni kodin promovues NEWBONUS .

  • brand image icon

   Deposit $1500 Get $3000

   with promo code NEWBONUS

   Get the highest Stake.com poker bonus available when you register a new account with promo code NEWBONUS. Get up to $3,000 as free bets. Over 18s only. Level 3 KYC Verification required. Contact live support after deposit to claim.

   Get Code
   XXXXX
   Tested Përdorur për herë të fundit 37 minuta më parë
  Last updated on 24 May 2024