Poker Sites

  Kodi promovues SwC Poker

  promo code brand

  Original Bitcoin Poker Site

  Use promo code newbonus
  Tested Përdorur për herë të fundit 19 minuta më parë

  18+ only. Gamble responsibly.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit SwC Poker
  • Kodi i referimit të SwC Poker
  • SwC Poker Të mirat dhe të këqijat
  • Lojëra dhe Turne Pokeri SwC
  • Aplikacioni SwC Poker
  • SwC Poker Promocione & Leaderboard
  • SwC Poker Tërheqje dhe Depozita
  • Shërbimi i Klientit të SwC Poker
  • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të SwC Poker

  Kodi i Pokerit SWC është NEWBONUS

  SwC Poker fillimisht njihej si Seals with Clubs, por tani ka një fytyrë të re dhe është shfaqur si dhoma origjinale e pokerit Bitcoin .

  SwC mund të mos mburret me aq turne jackpot sa rivalët e tjerë siGGPoker , por ajo që bën është të ketë një USP si dhomën kryesore të pokerit në botë Bitcoin , duke ju ofruar mundësinë për të luajtur turne të pasur online duke përdorur kriptovaluta në mënyrë anonime.

  SwC besohet nga klientët në mbarë botën dhe kodi i ri i referimit NEWBONUS tani është lançuar për klientët e rinj. Përdoreni atë kur regjistroheni për të luajtur nëpërmjet aplikacionit dhe uebsajtit elegant të pokerit, ju lejon të luani në mënyrë anonime, të pretendoni raketa të ulëta në industri dhe arkëtime të shpejta.

  Kodi i Referimit të Pokerit SwC

  Kodi i fundit i referimit për t'u përdorur për SwC Poker është NEWBONUS . Mund ta përdorni kur regjistroheni dhe regjistroheni për një llogari të re.

  Nuk ka asnjë bonus ose ofertë regjistrimi për momentin, megjithatë, ju do të merrni grabujë të ulët në industri dhe promovime të rregullta.

  undefined

  SwC Poker Të mirat dhe të këqijat

  Ja një vështrim se çfarë të presësh nga SwC Poker Room. Merrni udhëzuesin e plotë për markën me rishikimin tonë të SwC .

  Pro


  • Dhoma e pokerit Bitcoin
  • Kodi Ekskluziv i Referimit
  • Zgjedhje e mirë e lojërave
  • Kampionati Bitcoin Pokerit

  Kundër


  • Zgjedhje e kufizuar e tabelave në krahasim me disa rivalë
  • Vetëm kripto

  Lojëra dhe Turne Pokeri SwC

  SwC është shtëpia e një larmie të mirë, solide lojërash dhe tavolinash me para, duke përfshirë Pokerin Kinez, Lojëra Flop, Lojëra Poker Stud , Lojëra Draw Poker dhe Lojëra Mikse.

  Opsionet përfshijnë:

  • Poker Kinez: 2-7 Pineapple OFC Poker, Progressive Pineapple OFC Poker, Pineapple OFC Poker, Open Face Chinese Poker dhe Poker Kinez
  • Lojëra me barazim të pokerit: Poker Drawmaha (Sviten), Poker me tërheqje me 5 letra, Poker me barazim 2-7, Poker Badacey, Poker Badeucy, Poker Badugi , Poker me tërheqje trefishe 2-7
  • Lojëra Flop: Poker me 6 letra Omaha , Poker me 6 letra Omaha Hi/Lo, Poker Courchevel Hi/Lo, Poker Courchevel, Poker Big O , Poker me 5 letra Omaha Omaha /Lo, Poker Omaha , Pineapple Hold'em Poker, Poker Short Deck Hold'em , Texas Hold'em Poker
  • Lojëra me Stud Poker: Razz Poker, 7-Card Stud Hi/Lo Poker, 7-Card Stud Poker

  SwC është gjithashtu shtëpia e një numri turnesh jackpot, duke përfshirë Kampionatin e Pokerit Bitcoin , Super Seritë Knockout dhe Seritë e Pokerit të Bitcoin .

  Aplikacioni SwC Poker

  Për të luajtur poker në SwC, do t'ju duhet të shkarkoni një nga aplikacionet e dedikuara. Më pas mund të luani ndonjë nga lojërat me para ose turnet e përmendura më sipër.

  Aplikacioni është i disponueshëm për pajisjet Android dhe Apple , si dhe në formatin Windows dhe HTML5.

  undefined

  SwC Poker Promocione & Leaderboard

  SwC kryen promovime dhe oferta të rregullta, të cilat mund të gjenden në skedën e promovimeve.

  Xhekpoti Bad Beat është një nga më të mirët me rimbursime të ofruara kur humbni me Aces plot me mbretër ose më mirë në një situatë kualifikuese.

  SwC Poker Bad Beat Jackpot

  Për më tepër, ju futeni automatikisht në tabelën e liderëve me çmime të fituara çdo javë dhe muaj.

  Tabela e drejtuesve funksionon duke fituar pikë kur luani lojëra me para me lojtarët më të mirë javor dhe mujor që fitojnë çipe shtesë për llogarinë e tyre.

  Tabelat javore të drejtuesve zhvillohen nga ora 0:00 UTC e hënë deri në 23:59 UTC të dielën. Tabelat mujore të liderëve funksionojnë nga ora 0:00 UTC në ditën e parë të muajit deri në orën 23:59 UTC në ditën e fundit të muajit.

  SwC Poker Tërheqje dhe Depozita

  SwC është ekskluzive një faqe Bitcoin pokeri dhe ofron vetëm para dhe para me BTC.

  Depozitat Bitcoin përkthehen në Çipa me çdo çip SwC me vlerë 0.000001 BTC, i cili njihet edhe si 1 bit, ose 1 mikroBTC ( μBTC ). 1,000,000 patate të skuqura është e barabartë me 1 Bitcoin.

  Shërbimi i Klientit të SwC Poker

  Nëse keni nevojë të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit nëpërmjet një prej metodave të mëposhtme.

  Email: support@ swcpoker.club
  Media sociale: Telegram (t.me/swcpoker)

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues SwC Poker

  Cili është kodi i bonusit SwC Poker ?

  Kodi i referimit për SwC Poker është NEWBONUS. Përdoreni atë kur regjistroheni.

  Cilat janë bonuset e regjistrimit SwC Poker ?

  Nuk ka asnjë ofertë regjistrimi për momentin. Sidoqoftë, do të merrni promovime të larta dhe grabujë të ulët në industri.

  A është SwC Poker një markë e besuar?

  Po. Ajo u krijua si "faqja origjinale e pokerit Bitcoin " dhe vazhdon të lulëzojë me klientët në mbarë botën duke vënë baste nëpërmjet kriptove.

  Last updated on 25 May 2024