Poker Sites

  Kodi promovues Unibet Poker

  promo code brand

  Deposit & get €20 extra

  + €500 playthrough bonus
  Tested Përdorur për herë të fundit 3 minuta më parë

  18+ www.begambleaware.ie. New customers only, €20 extra = 1 cash game ticket of €8 and 4 x Tournament tickets of €5. Tickets expire after 35 days, £1 GBP = €1.1875. Further T&Cs Apply. 18+.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Unibet Poker
  Kodi promovues i Unibet Poker është NEWBONUS .

  Unibet Poker është një dhomë pokeri në internet që ekziston për gati dy dekada dhe sapo ka festuar 10 vjetorin e saj në platformën e saj aktuale të pokerit, ofruar nga Relax Gaming. Unibet është marka kryesore e Grupit Kindred dhe është e licencuar dhe e rregulluar nga UK Gambling Commission dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

  Unibet poker është i orientuar drejt lojtarëve rekreativë dhe ka një sërë masash për të parandaluar përdorimin e softuerit gjurmues që përdoret shpesh nga lojtarët me përvojë në sajte të tjera për t'i ndihmuar ata të identifikojnë lojtarë të dobët për të luajtur kundër. Kjo përfshin mundësinë që lojtarët të ndryshojnë emrin e ekranit dhe avatarët e tyre sa herë të duan. Kjo e bën softuerin e gjurmimit të padobishëm, pasi është e pamundur të profilizohen lojtarët nëse ndryshojnë shpesh identitetin e tyre në internet, duke krijuar një fushë loje të barabartë për të gjithë.

  Kodi promovues i Unibet Poker

  Lojtarët e rinj që bashkohen me Unibet Poker duke përdorur kodin e bonusit NEWBONUS dhe bëjnë një depozitë minimale do të marrin një ofertë bujare mirëseardhjeje. Kjo ofertë ndryshon në varësi të vendndodhjes suaj dhe nuk ofrohet në të gjitha territoret.

  Për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar:

  Depozitoni dhe merrni bileta Pokeri me vlerë 20 £ për të luajtur me + 500 £ bonus për lojën

  20 £ falas janë në formën e pesë biletave të pokerit:

  1 x 8 € biletë lojë me para në dorë
  4 x 5 € bileta turneu Unibet UK Tour

  28 euro është ekuivalente me 20 £ GBP. Zbatohen termat dhe kushtet.

  Për lojtarët ndërkombëtarë:

  Depozoni të paktën 10 € dhe merrni 20 € bileta Poker plus 200 € bonus për lojën

  1 x 10 € biletë e lojës Banzai me para në dorë
  Bileta 5 x 2 € HexaPro.

  Të mirat dhe të këqijat e Unibet Poker

  Baza e lojtarëve rekreativë me lojëra dhe turne të buta me para

  Veçoritë anonime të tilla si ndryshimet e pakufizuara të emrit të ekranit mbron nga peshkaqenët

  Turne me fund të hershëm, idealë për lojtarët që kanë punë ditore

  Trafik më i ulët se në faqet e tjera të pokerit

  Fusha të vogla të turneut dhe garanci të ulëta

  Unibet Poker Cash Games

  Unibet Poker ofron lojëra cash No Limit Hold'em dhe Pot Limit Omaha me aksione që variojnë nga 0,02 €/0,04 € deri në 2 €/4 €. Platforma është veçanërisht miqësore për lojtarët fillestarë dhe rekreativë, duke shfaqur një ndërfaqe të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur. Unibet përdor euro për lojërat e tij, të cilat përfshijnë para të vërteta dhe gjithashtu opsione për të luajtur para. Faqja në përgjithësi pret 500 deri në 600 lojtarë mesatarë ditorë të lojërave cash, me maksimum deri në 1000, duke e pozicionuar atë ndër 15 faqet më të mira ndërkombëtare të pokerit në internet për trafik. Ekziston gjithashtu një variant i lojës me para të gatshme të quajtur Banzai, i cili në thelb është një format all-in or fold .

  Turne Unibet Poker

  Unibet kujdeset mirë për lojtarët e turneut që kërkojnë opsione të përballueshme. Seria Unibet Online (UOS) ofron nivele të shumta blerjesh duke filluar nga 1 €. Këto seri shpesh përfshijnë ngjarje me mikro-aksione që janë pa grabujë, duke i bërë ato veçanërisht tërheqëse për lojtarët e ndërgjegjshëm për buxhetin. Turnetë ditore paraqesin blerje nga 0,25 € në 200 € me garanci çmimesh që variojnë nga 30 € në 5,000 €.

  Çdo UOS zakonisht paraqet një sërë blerjesh nga 0,50 € deri në 300 € në nivele të ndryshme—Nano, Low, Mid dhe High—me ngjarjet më të rëndësishme që shpërndahen në shumë ditë. Për shembull, ngjarja kryesore e nivelit të lartë mund të ofrojë një blerje 300 € me një garanci 30,000 €, ndërsa ajo e ulët mund të jetë një blerje 1 € me një garanci 400 €.

  Unibet organizon gjithashtu turne progressive knockout ( PKO ), duke shtuar një kthesë duke vendosur një pjesë të shpërblimit të secilit lojtar në kokën e fituesit, duke rritur madhësinë e shpërblimeve ndërsa turneu përparon.

  Lobi i tounamentit ka një strukturë kërkimi dhe opsione filtri për të ndihmuar lojtarët të gjejnë lojërat që duan të luajnë.

  Promovimet e rregullta dhe ngjarjet speciale janë pjesë e ofertave të Unibet . Këto përfshijnë "Të mërkurat Wild " me çmime unike, freerolle të shpeshta për t'i ndihmuar lojtarët të ndërtojnë bankrollat e tyre dhe seri me tematikë si Kampionati Pranveror i Pokerit

  Për më tepër, Unibet ofron turne sit & go dhe Hexapro, ky i fundit përmban blerje nga 1 € në 100 € dhe grupe të mundshme çmimesh deri në 1000 herë më shumë se blerjet. Hexapro është versioni i Unibet i 'Rrotullimeve' të cilat janë zakonisht turne me format të shpejtë 3-luajtje sit-n-go me një grup çmimesh të rastësishme. Tabelat ditore të drejtuesve të Hexapro ofrojnë mundësi për të fituar çmime shtesë.

  Unibet Poker Cash Game Rake

  Texas Hold'em pa kufi

  Stake (Blinds €) Rake % Kapak €
  NL4 (0,02/0,04) 2 0.5
  NL10 (0,05/0,10) 3.5 1
  NL25 (0,15/0,25) 4.5 2
  NL50 (0,25/0,50) 5.5 2
  100 NL (0,5/1) 6 3
  200 NL (1/2) 6 3
  NL400 (2/4) 6 3

  Pot Limit Omaha

  Stake (Blinds €) Rake % Kapak €
  PL4 (0,02/0,04) 2 0.5
  PL10 (0,05/0,10) 3 1.5
  PL25 (0,15/0,25) 3 2.5
  PL50 (0,25/0,50) 3.5 3
  PL100 (0,5/1) 6 3
  PL200 (1/2) 6 3
  PL400 (2/4) 6 3

  Banzai Texas Hold'em

  Stake Rake % Kapak €
  NL1 (0,05/0,10) 1 3
  NL5 (0,25/0,50) 1 3
  20 NL (1/2) 1 3

  • Rake merret vetëm nga duart që arrijnë në flop ose më vonë.
  • Për çdo dorë të grabutur, të paktën një cent grumbullohet.
  • Rake është e rrumbullakosur në centin më të afërt.
  • Asnjë flop pa rënie: asnjë raketë nuk merret nga vazot që mbarojnë preflop
  • Nëse një dorë e lojës me para në dorë fillon me dy ose saktësisht tre lojtarë, kapaku i raketës për atë dorë do të përgjysmohet në 0,50 € në 0,02/0,04 blinds, në 1,00 € në 0,05/0,10 blinds dhe në 1,50 € në 0,10/ 0.25 blinds dhe më lart.

  Karakteristikat e lojës së Unibet Poker

  Unibet Poker është projektuar që të jetë miqësor dhe i aksesueshëm për lojtarët e të gjitha niveleve. Ai lejon një përvojë të drejtpërdrejtë lojrash me veçori të tilla si sedilja e shpejtë, tavolina me madhësi të ndryshme dhe pa përzgjedhje tavoline për t'i mbajtur lojërat të drejta dhe argëtuese. Tabelat janë të pastra dhe të drejtpërdrejta me modelin e paracaktuar të tavolinës që është i zi, të cilin logoja e gjelbër dhe e bardhë e kompanisë e komplimenton shumë mirë.

  Unibet Poker është një mjedis pa HUD, kështu që lojtarët nuk do të preken nga profesionistë të armatosur me PokerTracker ose softuer të tjerë të statistikave të pokerit. Lojtarët gjithashtu mund të mbeten plotësisht anonimë në Unibet Poker, pasi emrat e ekranit mund të ndryshohen aq shpesh sa lojtarët duan. Lojtarët rekreativë mund të luajnë lojën e tyre më të mirë në Unibet Poker të sigurt, duke ditur se kundërshtari i ulur në të majtë të tyre nuk po përdor softuer për gjetjen e peshkut për të krijuar strategjinë e përsosur kundër tyre. Duke qenë se faqja është në fakt anonim, nuk shfaqen statistika të lojtarëve dhe nuk ka asnjë mjet për marrjen e shënimeve.

  Tavolinat Banzai të Unibet ofrojnë një format all-in or fold të parave, i cili është i disponueshëm për t'u luajtur për blerjet x, y dhe z. Vendimmarrja është thjeshtuar në këtë format, ku opsionet tuaja të vetme janë të palosni "go all-in". Loja ka një temë të arteve marciale, me avatarë të përshtatshëm për karate dhe efekte zanore që thërrasin "Banzai" sa herë që dikush shkon all-in. Ekziston edhe një mini-lojë brenda lojës, pasi sa më shumë duar të fitoni, aq më i lartë është renditja e lojtarëve tuaj, derisa të arrini Masterin Banzai.

  Satelitët e ngjarjeve të drejtpërdrejta në Unibet Poker

  Tifozët e pokerit live do të jenë të lumtur të dinë se Unibet Poker ofron satellites të rregullt në internet për ngjarje të drejtpërdrejta të pokerit. Unibet Open ka nisur që nga viti 2010 si eventi kryesor i pokerit live i kompanisë. Unibet Open nuk ka planifikuar asnjë ngjarje për vitin 2024 dhe thashethemet janë se turneu nuk do të kthehet në të ardhmen e parashikueshme, megjithatë faqja vazhdon të ofrojë satellite për ngjarje të tjera të pokerit live, duke përfshirë Unibet Deepstack Open, një seri prej 550 € turne të blerjeve që zhvillohen në disa vende në të gjithë Evropën, veçanërisht në Francë dhe Maltë. Netët kryesore për kualifikimin e ngjarjeve live në Unibet poker janë të mërkurën dhe të enjten.

  Uebfaqja e Unibet Poker, Shkarko Klientin dhe Aplikacionin Mobile

  Përvoja e përdoruesit të Unibet Poker është pothuajse identike, pavarësisht nëse jeni duke luajtur në shfletues, në aplikacionin e shkarkimit për PC/ Mac ose duke përdorur aplikacionin celular, për iPhone /Android. Lundrimi është i thjeshtë, me lobe të ndryshme për lloje të ndryshme lojërash. Faqja e internetit është e shtruar mirë me informacion shtesë për secilën lojë dhe promovimet e ndryshme të lojtarëve që shpesh zhvillohen. Këto përfshijnë Hexapro Leaderboards, XP Races, Prize Drops dhe Banzai Black Belt Flips.

  Depozita dhe Tërheqje të Unibet Poker

  Unibet ofron disa opsione të sigurta depozitash për të financuar një llogari pokeri në internet me para reale.

  • Skrill – Një evalet i njohur i disponueshëm në shumë vende.
  • VISA / MasterCard – Opsione të thjeshta depozitimi me kartë krediti/debiti.
  • Paysafecard – Një mënyrë pagese e parapaguar në internet.
  • Solo – Një zgjidhje e lehtë për t’u përdorur për depozitimin e evaletit.
  • Maestro – Një markë e kartave të debitit dhe kartave të parapaguara në pronësi të Mastercard dhe e disponueshme në shumë vende.
  • PayPal – Opsione të thjeshta për t'u përdorur në internet.
  • Pix – Një mënyrë pagese e menjëhershme e disponueshme në Brazil.
  • Transferte bankare

  Detajet e kontaktit të mbështetjes së klientit të Unibet Poker

  Unibet Poker ka një seksion të gjerë FAQ, me përgjigje për shumicën e pyetjeve në lidhje me hapjen e llogarisë, mënyrat e pagesës dhe pyetjet në lidhje me produktin në lidhje me klientin e pokerit dhe promovimet e klientëve. Për çdo pyetje që nuk mund t'i përgjigjet lehtësisht, Unibet ofron mbështetje 24/7 të klientit në lidhje me bisedën e drejtpërdrejtë dhe emailin.

  Pyetjet e shpeshta të Unibet Poker

  A është Unibet Poker një faqe e mirë për lojtarët rekreativë?

  Unibet Poker është një nga zgjedhjet më të mira për lojtarët rekreativë, për shkak të veçorive anonime të tilla si ndryshimet e pakufizuara të emrave të ekranit, të cilat mbrojnë lojtarët më pak me përvojë nga peshkaqenët e pokerit.

  A mund të përdor një HUD (heads up display) në Unibet Poker?

  Jo, HUD-të dhe programet e tjera të gjurmimit të pokerit nuk mund të përdoren në Unibet Poker.

  A ka një ofertë të mirëpritur për lojtarët e rinj në Unibet Poker?

  Po, lojtarët e rinj që përdorin kodin promovues NEWBONUS do të marrin ose 20 £ (lojtarë në Mbretërinë e Bashkuar) ose 20 € (lojtarë ndërkombëtarë) bileta falas, plus bonuse të luajtjes prej 500 £/200 €. Zbatohen termat dhe kushtet.

  • brand image icon

   Deposit & get €20 extra

   + €500 playthrough bonus

   18+ www.begambleaware.ie. New customers only, €20 extra = 1 cash game ticket of €8 and 4 x Tournament tickets of €5. Tickets expire after 35 days, £1 GBP = €1.1875. Further T&Cs Apply. 18+.

   Get Code
   XXXXX
   Tested Përdorur për herë të fundit 3 minuta më parë
  Last updated on 25 May 2024