Poker Sites

  Kodi Promocional WPT Global

  promo code brand

  $1200 Match Bonus. Spring Festival running now

  Code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 46 minuta më parë

  18+. T&Cs apply. Join WPT Global with bonus code NEWBONUS to get $1200 cash match. Spring Festival running now

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit WPT Global
  • Kodi promovues WPTGlobal
  • Çfarë ndodh në WPT Global - May 2024
  • Të mirat dhe të këqijat e WPTGlobal
  • Pro
  • Kundër
  • Lojëra WPTGlobal
  • Turnetë globale të WPT
  • Uebfaqja globale e WPT dhe identifikimi
  • Aplikacioni WPT Global Mobile
  • Tërheqjet dhe depozitat globale të WPT
  • Detajet e kontaktit global të WPT
  • Pyetjet e shpeshta të WPT Global

  Kodi Global WPT është NEWBONUS

  World Poker Tour ka transmetuar turne të mëdha live nga e gjithë bota për më shumë se dy dekada. Duket krejt e natyrshme që marka të fillojë opsionin e saj të pokerit në internet dhe e bëri këtë në vitin 2021 duke lançuar WPTGlobal.

  Faqja është bërë hit dhe ofron lojëra të shumta me para, turne ditore dhe javore, dhe seri të turneve të mëdhenj. Lojtarët gjithashtu mund të kualifikohen për ngjarje turne të drejtpërdrejta në sit, duke përfshirë ngjarje të mëdha si WPT World Championship në Wynn Las Vegas.

  Lojtarët që kërkojnë të luftojnë në tavolinën e pokerit në internet me para të vërteta nëpërmjet WPTGlobal duhet të përdorin kodin NEWBONUS për të fituar disa bucks bonus për të testuar sitin. WPTGlobal ofron një ndeshje të shkëlqyer depozitash 100% deri në 1,200 dollarë.

  Kodi promovues WPTGlobal

  Kodi promovues WPTGlobal është NEWBONUS . Përdoreni atë gjatë procesit të regjistrimit për të kërkuar një bonus depozite 100% deri në 1200 dollarë.

  undefined

  Çfarë ndodh në WPT Global - May 2024

  Ky është shërbimi juaj i vetëm për informacione të përditësuara rreth asaj që ndodh në WPT Global këtë javë. Shënojeni këtë faqe pasi përditësohet rregullisht me detajet e promovimeve aktuale, serive të turneve kryesore, satellites në ngjarje të drejtpërdrejta WPT dhe lajmeve për mbivendosjet e fundit ose të mundshme në të ardhmen.

  Turnetë Bump It Up

  Ka tre turne ' Bump It Up ' në ditë dhe tre të tjera të dielave. Në këtë promovim, në këto turne të përzgjedhura, nëse garancia plotësohet ndonjëherë, ajo rritet me të paktën 10% për edicionin e ardhshëm. Të gjitha këto u rritën gjatë muajit prill, disa prej tyre disa herë. Sa më shumë të rriten, aq më pak ka gjasa që të arrijnë garancinë, kështu që ato ofrojnë një burim të vazhdueshëm të mbivendosjeve të rregullta për lojtarët në WPT Global.

  WPT Prime Passport dhe WPT Main Tour Passport

  satellites WPT Prime kushtojnë 110 dollarë për t'u futur (megjithëse satellites furnizues më të ulët të blerjes me çmime 5 dhe 10 dollarë janë gjithashtu të disponueshëm) dhe u japin fituesve pasaporta WPT Prime me vlerë 1500 dollarë. Pasaportat mund të përdoren për të hyrë në çdo ngjarje WPT Prime . satellites WPT Prime zhvillohen në orën 19:00 (MB) të shtunave dhe 23:00 (MB) të dielave.

  Të mirat dhe të këqijat e WPTGlobal

  Ja një vështrim se çfarë të presësh nga WPTGlobal dhe rishikimi ynë i WPT Global ka edhe më shumë informacion për ju.

  Pro


  ✅ Kodi bonus NEWBONUS
  ✅ Lojë dhe softuer i këndshëm
  ✅ Ofertat e turneut, duke përfshirë ngjarjet WPT 500
  ✅ Promocione
  ✅ Kualifikohuni për ngjarje të drejtpërdrejta WPT

  Kundër


  🆇 Nuk ka ende program shpërblimesh
  🆇 Grupi i lojtarëve ende në rritje

  Lojëra WPTGlobal

  Lojtarët në WPT do të gjejnë opsione të këndshme lojërash me para për t'i kontrolluar me disa opsione të shkëlqyera për çdo bankroll. Aksionet fillojnë në aksionet mikro dhe rriten.

  Disa nga lojërat dhe veçoritë e njohura me para të WPTGlobal përfshijnë:

  • No Limit Hold'em
  • Pot Limit Omaha
  • Lojëra celulare
  • Pace Poker
  • Avatarë dhe emoji unikë
  • Poker për të luajtur falas

  undefined

  Turnetë globale të WPT

  Përshtatur për një sit nga një turne i madh pokeri, lojtarët e turneut do të gjejnë shumë veprime në WPTGlobal. Nga ngjarjet e freeroll deri te garat kryesore të së dielës dhe ngjarjet e përditshme, së bashku me disa seri turneu prestigjioz duke përfshirë ngjarje si WPT 500.

  Disa nga turnet e WPTGlobal përfshijnë:

  • Nuk ka limit Hold'em
  • Pot limit Omaha
  • Short Deck
  • Freerolls
  • Rrotulla të larta
  • Slam i së dielës
  • Grand Slam
  • Mini Slam
  • Zotëroni turneun tuaj
  • Kualifikues dhe satellites duke përfshirë ngjarjet e drejtpërdrejta WPT
  • Flips pokeri

  undefined

  Uebfaqja globale e WPT dhe identifikimi

  WPT ka punuar për të sjellë shumë argëtim në përvojën e lojës dhe kjo vjen me veçori si përdorimi i avatarëve dhe emoji NFT si pjesë e përvojës së lojës. Lojtarët do të gjejnë gjithashtu një përvojë të qetë dhe miqësore për klientin e pokerit.

  Kërkoni një përvojë tërheqëse në tavolinat virtuale dhe një holl të lehtë për t'u naviguar në turne dhe lojëra me para. Gjetja e një loje për të luajtur është një proces i lehtë.

  Nuk ka ende një program shpërblimi, por supozohet se është në punë. Faqja e internetit vë në dukje: "Programi novator i besnikërisë WPT Global do të prezantojë shpërblime të bazuara në konkurrencë dhe do të inkurajojë drejtësinë, argëtimin dhe qëndrueshmërinë afatgjatë me një sistem pikësh të riimagjinuar plotësisht - do të vijë së shpejti, kështu që shikoni këtë hapësirë."

  Karakteristikat kryesore në WPTGlobal përfshijnë:

  • Kualifikuesit e ngjarjeve të drejtpërdrejta
  • Tabela drejtuese e turneut
  • Oferta të shkëlqyera bonusi
  • Klubi i Heronjve të Pokerit
  • NFT-të si avatarë
  • Lojëra në kazino

  Aplikacioni WPT Global Mobile

  Kërkoni një përvojë të shkëlqyer të lojërave celulare me tavolina vertikale që ju mundësojnë një pamje të këndshme në një telefon ose tablet. Lojtarët mund të bastojnë lehtësisht, të ngrenë ose të palosin duke përdorur njërën dorë, duke përfituar nga ajo që u pëlqen në lidhje me klientin e softuerit.

  Gjetja e lojërave është një proces i lehtë dhe lobi funksionon në mënyrë të ngjashme me atë që mund të gjesh te klienti i softuerit. Lojtarët mund të kërcejnë në turne të mëdhenj, si dhe në një telefon celular ose tabletë për poker në internet me para të vërteta në lëvizje.

  Tërheqjet dhe depozitat globale të WPT

  Gati për të kërcyer në një lojë me para ose turne? Apo ndoshta jeni gati për t'u kualifikuar për një ngjarje të drejtpërdrejtë WPT ? Financimi i një llogarie me para të vërteta është i shpejtë dhe i lehtë në WPTGlobal dhe lojtarët mund t'i përdorin këto opsione të sigurta dhe të sigurta.

  • Visa
  • transferte bankare
  • Neteller
  • Skrill
  • Interac (Kanada)
  • Shumë më mirë (shumica e vendeve në mbarë botën, me përjashtim të SHBA-së)
  • Pix (Brazil)
  • Boleto (shtete të shumta)
  • Ecopayz (shtete të shumta)
  • Astropay (shumë vende)
  • LuxonPay
  • Bitcoin , Ethereum , Litecoin dhe kriptomonedha të tjera nëpërmjet Coinspaid dhe Coindirect

  Kur financoni atë llogari, përdorni kodin " NEWBONUS " për të përfituar deri në një bonus prej 1200 dollarësh që është në dispozicion.

  Detajet e kontaktit global të WPT

  • Faqja e komenteve: https://wptglobal.com/feedback
  • Email: customercare@wptglobal.com
  • Telefoni: Nuk disponohet
  • Telegram : Nuk disponohet
  • Discord : Nuk disponohet

  Pyetjet e shpeshta WPT Global

  Cili është kodi promovues WPTGlobal?

  Përdorni kodin “ NEWBONUS ” për të fituar një bonus ndeshjeje 100% deri në 1200 dollarë. Lojtarët që depozitojnë edhe 20 dollarë mund të përfitojnë nga kjo ofertë dhe është një marrëveshje e shkëlqyer për lojtarët, një nga ofertat më të larta të bonusit në industri.

  Sa i sigurt është WPTGlobal?

  WPT është bërë një markë e besuar në arenën e turneut të drejtpërdrejtë dhe që kalon në lojën online. Lojtarët do të gjejnë një lojë të sigurt me opsione të sigurta depozitimi dhe tërheqjeje. Lojtarët mund të mendojnë se paratë dhe informacioni i tyre mbrohen në WPTGlobal.

  Cilat lojëra dhe turne mund të luaj në WPTGlobal?

  Kërkoni ngjarje të shkëlqyera ditore dhe javore, duke përfshirë programet kryesore të së dielës me markën "Slam" që vijnë me garanci deri në 50,000 dollarë. Ekziston gjithashtu një lojë e shkëlqyer cash me tavolina të disponueshme në shumicën e orëve të ditës.

  A mund të kualifikohem për ngjarje të drejtpërdrejta WPT ?

  Mundësia për të luajtur në kualifikueset për ngjarje të drejtpërdrejta WPT është gjithashtu një plus për këtë platformë pokeri në internet. Në vitin 2023, faqja nisi gjithashtu një ngjarje WPT 500 në Mexico City. Turneu erdhi me një format hibrid ku lojtarët mund të fillonin ngjarjen në internet dhe më pas të kalonin në turneun live në Meksikë.

  Last updated on 18 May 2024